49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-5.0X6.5X0.4--49S261--CIR
Duomenų lapai: 49-CBSF-5.0X6.5X0.4.pdf
  • Pranešimas
49-CBSF-5.0X6.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-5.0X6.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-5.0X6.5X0.4--49S261--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3116 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-5.0X6.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 5.000" (127.00mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.500" (165.10mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 5.000" (127.00mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole