49-CBSFD-3.75X4.75X0.43
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430--49S257
Duomenų lapai: 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43.pdf
  • Pranešimas
49-CBSFD-3.75X4.75X0.43 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430--49S257 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2937 pcs Duomenų lapas 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43.pdf
Plotis - apskritai 3.750" (95.25mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430
49-CBSFD-3.75X4.75X0.430-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.750" (120.65mm)
Aukštis - apskritai 0.430" (10.92mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole