49-CBSF-2.5X4.75X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-2.5X4.75X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-2.5X4.75X0.4--49S278--CI
Duomenų lapai: 49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
  • Pranešimas
49-CBSF-2.5X4.75X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-2.5X4.75X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-2.5X4.75X0.4--49S278--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3553 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.750" (120.65mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole