49-CBSF-3.0X5.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-3.0X5.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-3.0X5.0X0.4--49S270--CIR
Duomenų lapai: 49-CBSF-3.0X5.0X0.4.pdf
  • Pranešimas
49-CBSF-3.0X5.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-3.0X5.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-3.0X5.0X0.4--49S270--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3677 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-3.0X5.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole