49-CBSF-2.25X3.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-2.25X3.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-2.25X3.0X0.4--49S259--CI
Duomenų lapai: 49-CBSF-2.25X3.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
49-CBSF-2.25X3.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-2.25X3.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-2.25X3.0X0.4--49S259--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5124 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-2.25X3.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole