22-CBSF-2.75X5.0X0.25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSF-2.75X5.0X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSF-2.75X5.0X0.25--22S94--CI
Duomenų lapai: 22-CBSF-2.75X5.0X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
22-CBSF-2.75X5.0X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSF-2.75X5.0X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSF-2.75X5.0X0.25--22S94--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3974 pcs Duomenų lapas 22-CBSF-2.75X5.0X0.25.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole