22-CBSF-1.5X2.25X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSF-1.5X2.25X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSF-1.5X2.25X0.2--22S39--CIR
Duomenų lapai: 22-CBSF-1.5X2.25X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
22-CBSF-1.5X2.25X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSF-1.5X2.25X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSF-1.5X2.25X0.2--22S39--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5858 pcs Duomenų lapas 22-CBSF-1.5X2.25X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole