22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2--22S123--CI
Duomenų lapai: 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
22-CBSFN-0.5X1.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2--22S123--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3557 pcs Duomenų lapas 22-CBSFN-0.5X1.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.500" (12.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole