22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2--22S109--
Duomenų lapai: 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2--22S109-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3082 pcs Duomenų lapas 22-CBSFDV-1.5X3.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole