22-CBSF-1.5X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSF-1.5X2.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSF-1.5X2.0X0.2--22S121--CIR
Duomenų lapai: 22-CBSF-1.5X2.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
22-CBSF-1.5X2.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSF-1.5X2.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSF-1.5X2.0X0.2--22S121--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6012 pcs Duomenų lapas 22-CBSF-1.5X2.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole