0504X103K500PX
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0504X103K500PX
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0504X103K500PX.pdf2.0504X103K500PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0504X103K500PX specifikacijos
Dalies numeris 0504X103K500PX Gamintojas Knowles NOVACAP
Galimas kiekis 214047 pcs Duomenų lapas 1.0504X103K500PX.pdf2.0504X103K500PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.044" (1.12mm) Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric) Kiti vardai 1763-1210
1763-1210-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0504 (1210 Metric) Talpa 10000pF