0504N330J500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0504N330J500P
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0504N330J500P.pdf2.0504N330J500P.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0504N330J500P specifikacijos
Dalies numeris 0504N330J500P Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 271047 pcs Duomenų lapas 1.0504N330J500P.pdf2.0504N330J500P.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.044" (1.12mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric) Kiti vardai 1763-1207
1763-1207-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0504 (1210 Metric) Talpa 33pF