0504B103K101NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
Knowles NOVACAP
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0504B103K101NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0504B103K101NT.pdf2.0504B103K101NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0504B103K101NT specifikacijos
Dalies numeris 0504B103K101NT Gamintojas Knowles NOVACAP
Galimas kiekis 222333 pcs Duomenų lapas 1.0504B103K101NT.pdf2.0504B103K101NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.044" (1.12mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0504 (1210 Metric) Kiti vardai 1763-1204-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0504 (1210 Metric) Talpa 10000pF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
05045C103JA19A
05045C103JA19A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 10000PF 50V X7R 0504
Sandelyje: 4972 pcs
parsisiųsti: 05045C103JA19A.pdf
RFQ
0504N561J500PR
0504N561J500PR
Gamintojai: Knowles NOVACAP
apibūdinimas: CAP CER
Sandelyje: 308221 pcs
parsisiųsti: 0504N561J500PR.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: OBD-II WTW TERMINAL 4MM