0504B223K500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0504B223K500P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0504B223K500P
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0504B223K500P.pdf2.0504B223K500P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0504B223K500P specifikacijos
Dalies numeris 0504B223K500P Gamintojas Knowles NOVACAP
Galimas kiekis 223414 pcs Duomenų lapas 1.0504B223K500P.pdf2.0504B223K500P.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.044" (1.12mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm) Serija -