C44AFGP6200ZE0J
KEMETKEMET
C44AFGP6200ZE0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44AFGP6200ZE0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW
Duomenų lapai: 1.C44AFGP6200ZE0J.pdf2.C44AFGP6200ZE0J.pdf
  • Pranešimas
C44AFGP6200ZE0J specifikacijos
Dalies numeris C44AFGP6200ZE0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2487 pcs Duomenų lapas 1.C44AFGP6200ZE0J.pdf2.C44AFGP6200ZE0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.992" Dia (76.00mm) Serija C44A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-5955
44AFGP6200ZE0J
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
"Lead Spacing" 0.878" (22.30mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 5.512" (140.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 200µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 200µF