C44AHFP5300ZC0J
KEMETKEMET
C44AHFP5300ZC0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44AHFP5300ZC0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 5% 600VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.C44AHFP5300ZC0J.pdf2.C44AHFP5300ZC0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C44AHFP5300ZC0J specifikacijos
Dalies numeris C44AHFP5300ZC0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 30UF 5% 600VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4016 pcs Duomenų lapas 1.C44AHFP5300ZC0J.pdf2.C44AHFP5300ZC0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm) Serija C44A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks "Lead Spacing" 0.878" (22.30mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 30µF Programos General Purpose