C44AHFP5250ZB0J
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44AHFP5250ZB0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 25UF 5% 600VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.C44AHFP5250ZB0J.pdf2.C44AHFP5250ZB0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C44AHFP5250ZB0J specifikacijos
Dalies numeris C44AHFP5250ZB0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 25UF 5% 600VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4534 pcs Duomenų lapas 1.C44AHFP5250ZB0J.pdf2.C44AHFP5250ZB0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm) Serija C44A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-18482
44AHFP5250ZB0J
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.878" (22.30mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 25µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 25µF