C44AFGP5750ZA0J
KEMETKEMET
C44AFGP5750ZA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44AFGP5750ZA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 75UF 5% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.C44AFGP5750ZA0J.pdf2.C44AFGP5750ZA0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C44AFGP5750ZA0J specifikacijos
Dalies numeris C44AFGP5750ZA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 75UF 5% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3899 pcs Duomenų lapas 1.C44AFGP5750ZA0J.pdf2.C44AFGP5750ZA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.362" Dia (60.00mm) Serija C44A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-18474
44AFGP5750ZA0J
C44AFGP5750ZA0J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
"Lead Spacing" 0.878" (22.30mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 75µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 75µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C44AFGP6150ZA0J
C44AFGP6150ZA0J
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 150UF 5% 400VDC SCREW
Sandelyje: 2610 pcs
parsisiųsti: C44AFGP6150ZA0J.pdf
RFQ
C44AFFP5500ZE0J
C44AFFP5500ZE0J
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 50UF 5% 400VDC SCREW
Sandelyje: 3693 pcs
parsisiųsti: C44AFFP5500ZE0J.pdf
RFQ
C448PB
C448PB
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 560A 1200V TO200AC