C44AFGP6100ZG0J
KEMETKEMET
C44AFGP6100ZG0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44AFGP6100ZG0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 100UF 5% 400VDC SCREW
Duomenų lapai: 1.C44AFGP6100ZG0J.pdf2.C44AFGP6100ZG0J.pdf
  • Pranešimas
C44AFGP6100ZG0J specifikacijos
Dalies numeris C44AFGP6100ZG0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 100UF 5% 400VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3413 pcs Duomenų lapas 1.C44AFGP6100ZG0J.pdf2.C44AFGP6100ZG0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.362" Dia (60.00mm) Serija C44A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-11771
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" 0.878" (22.30mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 5.512" (140.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 100µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 100µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C44AFGR6200ZE0J
C44AFGR6200ZE0J
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW
Sandelyje: 1055 pcs
parsisiųsti: C44AFGR6200ZE0J.pdf
RFQ
C448PB
C448PB
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 560A 1200V TO200AC