A700D337M002ATE012
KEMETKEMET
A700D337M002ATE012 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D337M002ATE012
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: A700D337M002ATE012.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A700D337M002ATE012 specifikacijos
Dalies numeris A700D337M002ATE012 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50764 pcs Duomenų lapas A700D337M002ATE012.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5489-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm Talpa 330µF