A700D227M002ATE009
KEMETKEMET
A700D227M002ATE009 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D227M002ATE009
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: A700D227M002ATE009.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700D227M002ATE009 specifikacijos
Dalies numeris A700D227M002ATE009 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50358 pcs Duomenų lapas A700D227M002ATE009.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5517-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm Talpa 220µF