A700D337M002ATE007
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D337M002ATE007
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 7
Duomenų lapai: A700D337M002ATE007.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700D337M002ATE007 specifikacijos
Dalies numeris A700D337M002ATE007 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 7 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60972 pcs Duomenų lapas A700D337M002ATE007.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė - Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm Išsamus aprašymas 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 330µF Programos General Purpose