A700D686M008ATE015
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D686M008ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU POLY SMD 7343 68UF 20% 6V 15
Duomenų lapai: A700D686M008ATE015.pdf
  • Pranešimas
A700D686M008ATE015 specifikacijos
Dalies numeris A700D686M008ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU POLY SMD 7343 68UF 20% 6V 15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81418 pcs Duomenų lapas A700D686M008ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 8V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.1A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė - Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm Išsamus aprašymas 68µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 68µF Programos General Purpose