A700D476M12RATE025
KEMETKEMET
A700D476M12RATE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D476M12RATE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD
Duomenų lapai: A700D476M12RATE025.pdf
  • Pranešimas
A700D476M12RATE025 specifikacijos
Dalies numeris A700D476M12RATE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102898 pcs Duomenų lapas A700D476M12RATE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 12.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5294-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF 12.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm Talpa 47µF