104MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104MPR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: 104MPR630K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
104MPR630K specifikacijos
Dalies numeris 104MPR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148322 pcs Duomenų lapas 104MPR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.1µF