104MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104MSR100K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: 104MSR100K.pdf
  • Pranešimas
104MSR100K specifikacijos
Dalies numeris 104MSR100K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 510264 pcs Duomenų lapas 104MSR100K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 104MSR100K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose