104MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104MPR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 104MPR250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
104MPR250K specifikacijos
Dalies numeris 104MPR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228014 pcs Duomenų lapas 104MPR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1008
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.768 Ohms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.1µF