104MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104MSR102K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 104MSR102K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
104MSR102K specifikacijos
Dalies numeris 104MSR102K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 170713 pcs Duomenų lapas 104MSR102K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.063" L x 0.453" W (27.00mm x 11.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1010
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 17.684 Ohms Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Talpa 0.1µF