104MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MMR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104MMR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.104MMR400K.pdf2.104MMR400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
104MMR400K specifikacijos
Dalies numeris 104MMR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 499108 pcs Duomenų lapas 1.104MMR400K.pdf2.104MMR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 104MMR400K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
104MMR630KSA02
104MMR630KSA02
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.10UF 10% 630VDC RAD