IXTT1N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT1N100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT1N100
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-268
Duomenų lapai: IXTT1N100.pdf
  • Pranešimas
IXTT1N100 specifikacijos
Dalies numeris IXTT1N100 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5525 pcs Duomenų lapas IXTT1N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 Ohm @ 1A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 60W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 480pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 23nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 1.5A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount TO-268
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.5A (Tc)