IXTT24P20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT24P20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT24P20
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 200V 24A TO-268
Duomenų lapai: IXTT24P20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTT24P20 specifikacijos
Dalies numeris IXTT24P20 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 200V 24A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9795 pcs Duomenų lapas IXTT24P20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas P-Channel 200V 24A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)