IXTT16N20D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT16N20D2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT16N20D2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 16A TO-268
Duomenų lapai: IXTT16N20D2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTT16N20D2 specifikacijos
Dalies numeris IXTT16N20D2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 16A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13043 pcs Duomenų lapas IXTT16N20D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 73 mOhm @ 8A, 0V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 208nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija Depletion Mode
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) - Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 16A (Tc) 695W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Tc)