IXTT170N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT170N10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT170N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 170A TO-268
Duomenų lapai: IXTT170N10P.pdf
  • Pranešimas
IXTT170N10P specifikacijos
Dalies numeris IXTT170N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 170A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11705 pcs Duomenų lapas IXTT170N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 715W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 198nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 170A (Tc) 715W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 170A (Tc)