IXTT20P50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT20P50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT20P50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 500V 20A TO-268
Duomenų lapai: IXTT20P50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTT20P50P specifikacijos
Dalies numeris IXTT20P50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 500V 20A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13548 pcs Duomenų lapas IXTT20P50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 460W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5120pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 103nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas P-Channel 500V 20A (Tc) 460W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 20A (Tc)