IXTT140P10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT140P10T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT140P10T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 140A TO-268
Duomenų lapai: IXTT140P10T.pdf
  • Pranešimas
IXTT140P10T specifikacijos
Dalies numeris IXTT140P10T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 140A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6656 pcs Duomenų lapas IXTT140P10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±15V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 70A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 568W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 31400pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 400nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas P-Channel 100V 140A (Tc) 568W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 140A (Tc)