IXTT12N150
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT12N150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT12N150
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1500V 12A TO-268
Duomenų lapai: IXTT12N150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTT12N150 specifikacijos
Dalies numeris IXTT12N150 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1500V 12A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8300 pcs Duomenų lapas IXTT12N150.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 Ohm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3720pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 106nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1500V
Išsamus aprašymas N-Channel 1500V 12A (Tc) 890W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)