IXFP14N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP14N85X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP14N85X
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 850V 14A TO220AB
Duomenų lapai: IXFP14N85X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP14N85X specifikacijos
Dalies numeris IXFP14N85X Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 850V 14A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38522 pcs Duomenų lapas IXFP14N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB (IXFP)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 460W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1043pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 30nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 850V
Išsamus aprašymas N-Channel 850V 14A (Tc) 460W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)