IXFP18N60X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP18N60X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP18N60X
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 18A TO-220
Duomenų lapai: IXFP18N60X.pdf
  • Pranešimas
IXFP18N60X specifikacijos
Dalies numeris IXFP18N60X Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 18A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14317 pcs Duomenų lapas IXFP18N60X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 9A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 320W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1440pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 35nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 18A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 18A (Tc)