IXFP130N15X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP130N15X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP130N15X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXFP130N15X3.pdf
  • Pranešimas
IXFP130N15X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP130N15X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 15376 pcs Duomenų lapas IXFP130N15X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 65A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5230pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 80nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V Išsamus aprašymas N-Channel 150V 130A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 130A (Tc)