IXFP130N10T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP130N10T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP130N10T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 130A TO-220
Duomenų lapai: IXFP130N10T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFP130N10T2 specifikacijos
Dalies numeris IXFP130N10T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 130A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25103 pcs Duomenų lapas IXFP130N10T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.1 mOhm @ 65A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 130nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 130A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 130A (Tc)