IXFP130N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP130N10T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP130N10T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 130A TO-220
Duomenų lapai: IXFP130N10T.pdf
  • Pranešimas
IXFP130N10T specifikacijos
Dalies numeris IXFP130N10T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 130A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32109 pcs Duomenų lapas IXFP130N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (maks.) -
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.1 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5080pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 104nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 130A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 130A (Tc)