72V70800TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V70800TFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP
Duomenų lapai: 1.72V70800TFG.pdf2.72V70800TFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
72V70800TFG specifikacijos
Dalies numeris 72V70800TFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7736 pcs Duomenų lapas 1.72V70800TFG.pdf2.72V70800TFG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V70800TFG
IDT72V70800TFG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Išsamus aprašymas Multiplexer 1 x 4:4 64-TQFP (10x10) Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas -
Grandinė 1 x 4:4 Bazinės dalies numeris 72V70800
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V70800PF
72V70800PF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-TQFP