72V70800TFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V70800TFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP
Duomenų lapai: 1.72V70800TFG8.pdf2.72V70800TFG8.pdf
  • Pranešimas
72V70800TFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V70800TFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC DGTL SW 512X512 3.3V 64-STQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9832 pcs Duomenų lapas 1.72V70800TFG8.pdf2.72V70800TFG8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V70800TFG8
IDT72V70800TFG8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount