72V2113L7-5PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2113L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 80TQFP
Duomenų lapai: 1.72V2113L7-5PF.pdf2.72V2113L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V2113L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V2113L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5102 pcs Duomenų lapas 1.72V2113L7-5PF.pdf2.72V2113L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V2113L7-5PF
IDT72V2113L7-5PF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V2113
Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2113L7-5PFGI
72V2113L7-5PFGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80TQFP
Sandelyje: 809 pcs
parsisiųsti: 72V2113L7-5PFGI.pdf
RFQ
72V2113L7-5BCI
72V2113L7-5BCI
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 3.3V 5NS 100-LBGA