72V2113L7-5BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V2113L7-5BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2113L7-5BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 100BGA
Duomenų lapai: 1.72V2113L7-5BC.pdf2.72V2113L7-5BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
72V2113L7-5BC specifikacijos
Dalies numeris 72V2113L7-5BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1085 pcs Duomenų lapas 1.72V2113L7-5BC.pdf2.72V2113L7-5BC.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai 800-2333
IDT72V2113L7-5BC
IDT72V2113L7-5BC-ND
IDT72V2113L75BC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V2113 Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V2113L6PFG8
72V2113L6PFG8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC MEM FIFO SUPERSYNCII 80-TQFP
Sandelyje: 4610 pcs
parsisiųsti: 72V2113L6PFG8.pdf
RFQ
72V2113L7-5BCGI
72V2113L7-5BCGI
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 3.3V 5NS 100-LBGA
Sandelyje: 723 pcs
parsisiųsti: 72V2113L7-5BCGI.pdf
RFQ
72V2113L6PFG
72V2113L6PFG
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80TQFP
Sandelyje: 775 pcs
parsisiųsti: 72V2113L6PFG.pdf
72V2113L7-5BCGI8
72V2113L7-5BCGI8
Sandelyje: 970 pcs
parsisiųsti: 72V2113L7-5BCGI8.pdf
72V2113L7-5PF8
72V2113L7-5PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 7-5NS 80TQFP
Sandelyje: 4584 pcs
parsisiųsti: 72V2113L7-5PF8.pdf
72V2113L6PF
72V2113L6PF
parsisiųsti: 72V2113L6PF.pdf
72V2113L6PF8
72V2113L6PF8
parsisiųsti: 72V2113L6PF8.pdf
72V2113L7-5PF
72V2113L7-5PF
parsisiųsti: 72V2113L7-5PF.pdf
72V2113L7-5BCI
72V2113L7-5BCI
parsisiųsti: 72V2113L7-5BCI.pdf
72V2113L7-5PFGI
72V2113L7-5PFGI
Sandelyje: 809 pcs
parsisiųsti: 72V2113L7-5PFGI.pdf
72V2113L6BC
72V2113L6BC
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
Sandelyje: 818 pcs
parsisiųsti: 72V2113L6BC.pdf
72V2113L15PF8
72V2113L15PF8
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
parsisiųsti: 72V2113L15PF8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus