72V2113L7-5PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2113L7-5PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 80TQFP
Duomenų lapai: 72V2113L7-5PFGI.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 809 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V2113L7-5PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V2113L7-5PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 809 pcs Duomenų lapas 72V2113L7-5PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V2113L7-5PFGI
Q7407699
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional