72V2113L7-5BCGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2113L7-5BCGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 3.3V 5NS 100-LBGA
Duomenų lapai: 72V2113L7-5BCGI.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 723 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
72V2113L7-5BCGI specifikacijos
Dalies numeris 72V2113L7-5BCGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC FIFO SYNC 3.3V 5NS 100-LBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 723 pcs Duomenų lapas 72V2113L7-5BCGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 100-CABGA (11x11)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LBGA Kiti vardai IDT72V2113L7-5BCGI
IDT72V2113L7-5BCGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi Uni-Directional