72V2113L6PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V2113L6PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MEM FIFO SUPERSYNCII 80-TQFP
Duomenų lapai: 72V2113L6PFG8.pdf
  • Pranešimas
72V2113L6PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V2113L6PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4610 pcs Duomenų lapas 72V2113L6PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Paketas / dėžutė 80-LQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (256K x 18)(512K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 166MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA