1447SG16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447SG16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W
Duomenų lapai: 1.1447SG16.pdf2.1447SG16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 131 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 131 pcs
  • Pranešimas
1447SG16 specifikacijos
Dalies numeris 1447SG16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 131 pcs Duomenų lapas 1.1447SG16.pdf2.1447SG16.pdf
Svoris 150 lbs (68kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 16.000" (406.40mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) X 16.000" (406.40mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 1130 in² (7290 cm²)