1447SF10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447SF10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 36"L X 25.38"W
Duomenų lapai: 1.1447SF10.pdf2.1447SF10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 171 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 171 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1447SF10 specifikacijos
Dalies numeris 1447SF10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 171 pcs Duomenų lapas 1.1447SF10.pdf2.1447SF10.pdf
Svoris 100 lbs (45.4kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 36.000" L x 25.380" W (914.40mm x 644.65mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 10.000" (254.00mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 25.380" W (914.40mm x 644.65mm) X 10.000" (254.00mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 914 in² (5897 cm²)